hu
Püspök Anita

Aukció

Válogatott festményeim rendszeres aukció keretein belül is elérhetőek. A meghírdetésre kerülő festményekre az aukció helyszínén valamint online formában egyaránt lehet licitálni.

AKTUÁLIS AUKCIÓ

Epentézis II (2022)

Püspök Anita festőművész alkotása

Olaj, akril, feszített vászonra.
A festmény mérete: 40×30 cm.
Kikiáltási ár: 45.000 Ft

HELYSZIN:
Műgyűjtők Háza Galéria és Aukciósház
Zsigmond tér 8, Budapest
Az aukciósház elérhetősége: +36 30 270 5021

AUKCIÓ IDŐPONTJA:
2022. október 26. (szerda) 18:00 további információ

ONLINE LICITÁLÁS: Axioart.com

Megosztás itt: facebook
Megosztás itt: twitter
Megosztás itt: pinterest
Megosztás itt: email
HÁTRALÉVŐ IDŐ
nap
óra
perc
mp
Jobb kattintással tartalom nem érhető el.
Köszönöm, hogy meglátogatta honlapomat!
HÍRLEVÉL
Iratkozzon fel hírlevelemre és értesítem kiállításaimról és legújabb festményeimről.